Kesim

Kesim  Kesim; Firmamız, 7 metre uzunluğunda giyotin makas hattına sahip olup, çatı ve endüstriyel sanayi için tüm kesim hizmetleri kapsamında faaliyet verebilmektedir.  Giyotin Makas Nedir?


  Giyotin makas, sac malzemenin belirli bir uzunlukta kesilmesini sağlayan bir makinedir. Giyotin makaslar, farklı kalınlıklarda ve boyutlarda sac malzemenin kesilmesine olanak tanır.  Firmamız Hangi Kesim Hizmetlerini Sunmaktadır?


  Firmamız, 7 metre uzunluğunda giyotin makas makinesini kullanarak, aşağıdaki gibi kesim hizmetleri sunmaktadır:
  Giyotin makas işleminin farklı avantajları vardır:
  Teknik Bilgiler:
  Yağmur oluğu ve dere borusu, kir ve yosunlardan temizlenmelidir. Yağmur suyu haznesi, düzenli olarak boşaltılmalıdır. Drenaj sistemi, suyun akışını engelleyecek herhangi bir engelden arındırılmalıdır.
  Sac çatı dere sisteminde herhangi bir hasar veya sızıntı tespit edilirse, derhal onarılmalıdır.  Sac Çatı Dere Sisteminin Kesim ve Bükümü:  Şirketimiz, sac çatı dere sisteminin kesim ve bükümü konusunda uzmanlaşmıştır. Sac malzemenin özelliklerini iyi bilen ekibimiz, ihtiyaç duyulan tüm kesim ve bükme işlemlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.Tıkla , Hemen Ara!

+90 (533) 229 14 06Whatsapp'a Geç!